Zeme, ktera za to nestoji...

Dnes v 15:45 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Kazdy prumerne uspesny emigrant (neuspesny se vraci domu, do vlasti) vam potvrdi, jaky je jeho vztah k obyvatelum dnesni Ceske republiky: Nektere lidi tento emigrant vubec nezajima, maji prece dost svych starosti (to jsou obvykle pribuzni), nekteri lide emigrantem pokrytecky pohrdaji (vice informovani byvali pratele a byvale lasky) a vetsina lidi emigranta bohapuste nenavidi (v ceske variante tohoto citu je nenavist jen koncentrovana a nicim neredena zavist).

Tudiz emigrant, chce-li si uzit par roku spokojeneho duchodu, s udivenym kroucenim hlavou jednoduse musi donutit sam sebe se nejak mentalne odizolovat, separovat se a uz se nezabyvat tou silenou, nenormalni, pokryteckou a nenavistnou zemi jmenem Ceska republika - jinak by mu z toho muselo asi jebnout!

A hned poslouzim prikladem: Tenistka Petra Kvitova vyhrala Wimbledon. To jsem se docetl, nesleduji to, tenis mne nezajima od doby, kdy mi moje sousedka Martina Navratilova dokazala, ze i super sportovkyne muzou mit docela hloupoucke politicke nazory. Takze Kvitova vyhrala, dostala zaslouzene penize, zdanila je hned v Anglii a aby ji je nezdanili jeste jednou (= double taxation) ti nehorazni sulini v Cesku, tak se prihlasila k trvalemu pobytu v Monacu a strhla se proti ni boure nenavisti ergo ceske zavisti.

Cituji z clanku Jaroslava Sindelare zde :

Mimochodem daň z příjmu se u nás pro vysoké příjmy činí 22 procent, zatímco v Monaku se žádná daň z příjmu neplatí. U nás se navíc platí i daň z nemovitosti a daň z převodu nemovitosti, což v Monaku také neexistuje.

A navic se do Kvitove pustil jakysi poslanec (no jo CSSD) Stanislav Huml - opet cituji:

Praha - Hodně vzruchu vzbudila zpráva na facebookovém profiluposlance Parlamentu za ČSSD (dříve Věci veřejné) Stanislava Humla.

Někdejší ředitel středočeské dopravní policie, který pracoval před sametovou revolucí v SNB a byl členem KSČ, okomentoval zprávu ze serveru denikreferendum.cz (čtěte ZDE), v níž se píše, žePetra Kvitová není kvůli přestěhování se do Monaka a vyhnutí se daňovým povinnostem u nás dobrým vzorem pro mladé. Naopak ji označil "špínou".

"Ano, trénovala ve sportovištích postavených z daní chudších, aby jako bohatší se mohla daním vyhnout. Petro jsi skvělá tenistka, ale jako člověk jsi špína! Obdobné jednání třeba Německá spolková republika pečlivě vyhledává a trestá nepodmíněným trestem a propadnutím majetku," stojí na Humlově profilu.

"Vážně si myslím, že bychom se měli zamyslet nad tím, že když někdo odejde z České republiky a přihlásí se do jiného státu, že by měl přijít o občanství v České republice."

Ja si myslim, ze o obcanstvi v Ceske republice neni co stat a Kvitove to zrejme bude uplna putynka, jako to bylo uplne jedno milionu emigrantu za poslednich sedesat let (dle meho nazoru jsou emigranti, kteri si dnes berou zpet obcanstvi CR nesvepravni idioti).

Proc by mel slusny clovek stat o obcanstvi v zemi, kde se uspech vyslovene tresta (v lepsim pripade zdanuje) a kde jsou byvali clenove KSC a SNB poslanci? A muzou jeste verejne hlasat sve zcestne nazory, misto toho aby dodnes dostavali mokrym hadrem pres ty jejich blbe tlamy?

P.S.: A pamatujete si, ze vraceni majetku ukradeneho komunisty emigrantum nebylo nikdy vyreseno? A tehdy to bylo take vazano na skutecnost, ze charakterni emigranti nemaji ono pozadovane "ceske obcanstvi". Duraz na nutnost toho obcanstvi je vyslovene komunisticky argument. Ja rikam: Strcte si sve obcanstvi do prdele - vratte, co jste ukradli!

Ne, to nejde! Mate tam "platne zakony" (navrhnute a odhlasovane poslanci, kteri jsou byvali komuniste a SNB a ktere VY jste zvolili - ja ne) ve vasi zemi, ktera za to nestoji.

Takze Monaco...

P.P.S.:

Tyhle lidi jste zvolili za poslance:

JÁ, PŘÍSLUŠNÍK SBORU NÁRODNÍ BEZPEČNOSTI, slavnostně přísahám věrnost své socialistické vlasti - Československé socialistické republice, dělnické třídě a všemu pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa.

Slibuji, že budu čestným, statečným a ukázněným příslušníkem Sboru národní bezpečnosti, že budu neochvějně bránit socialistické společenské a státní zřízení, zákonná práva občanů a veřejný pořádek.

Budu zdokonalovat svou politickou připravenost na základě marxismu-leninismu, úroveň svého všeobecného i odborného vzdělání a dbát o svou bezúhonnost. Přísně budu střežit státní a služební tajemství.

Budu vždy rozhodně bojovat proti nepřátelům své socialistické vlasti, nepřátelům Svazu sovětských socialistických republik a ostatních spojeneckých socialistických zemí. Budu střežit přátelství a upevňovat spolupráci s lidem Svazu sovětských socialistických republik a ostatních spojeneckých zemí a bojový svazek s jejich ozbrojenými bezpečnostními sbory.

Vynaložím všechny své síly a schopnosti a jsem připraven nasadit i život v boji za zájmy Československé socialistické republiky a při plnění jejích internacionálních závazků, v boji za vítězství míru a komunismu.

---
Na Stejne tema i tenhle clanek:


 


6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Už jste slyšeli, že by Hitlerovi někdy odtáhli auto? Už jste slyšeli, že by Hitlerovi někdy odtáhli auto? | Web | Dnes v 16:16 | Reagovat

Stanislav Huml je bývalý dopravní policajt (přesněji SNBák). Do politiky se dal původně za stranu Věci veřejné (VV), pak přestoupil do ČSSD.
http://www.nasipolitici.cz/cs/politik/1410-stanislav-huml

Naposled se stal známým, když prosazoval zákon, podle kterého by se poslancům nesměly při špatném parkování odtahovat auta.

Už jste slyšeli, že by Hitlerovi někdy odtáhli auto?
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014062001

Cop eat cop Huml edition
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014041101

Když jde malý Huml spát
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011110401

2 11. červenec - Den Pohraniční stráže 11. červenec - Den Pohraniční stráže | Web | Dnes v 16:25 | Reagovat
3 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | E-mail | Dnes v 16:39 | Reagovat

To jiz tady kdysi bylo,odebrani statniho obcanstvi.Nektere veci a zvasty  politiku se daji prehlednou ale to ubohe vyhrozovani Petre Kvitove(o ktere jsem donedavna nevedel) by zaslouzilo zlatou medaily za blbost.Co si vlastne to esenbacky lejno o sobe mysli.To ze cuca cibuka jako Josef Visarionovic a  nebo Klema Gotwaldovic z neho intelektuala neudela a jeho blbost nezamaskuje.Priznam se ,ze jiz  dlouho me neco tak nepozvedlo mandle jako to jeho pitome prohlaseni.Hajizl komunismem nakazeny vyzira statni pokladnu,pribira  na vaze jako prase na krmniku a vadruje do lidi kteri opravdu neco dokazali.Rodice Petry nesou hlavni zasluhu za jeji uspech a ne ceska republika.

4 Veruna Veruna | E-mail | Dnes v 16:49 | Reagovat

Je to bolševická banda. Pane Hedvičku, nejraději bych si vzpůjčila všechny Vaše silné výrazy. Nejsou přehnané, na dnešní Čechy se hodí. Sedí jim, jak se říká. Ani by nás nenapadlo se tam vracet, ale když tohle čtu, tak se jdu automaticky chytnout futra, aby mně tam náhodou vítr nezanes. 8-O

5 Hana Catalano Hana Catalano | E-mail | Dnes v 17:42 | Reagovat

Ceska neskutecna zavist, ktera se v Ceskozlodejsku uz dedi v genech. Parazitovat na uspechu jinych, vlastni neschopnost a zavist maskovat za populismus, zasevat nenavist a nejlepe vyhlasit zlodejnu za "tridni boj" a "znarodnit" ve svuj prospech co se da.

6 Poslední republika Poslední republika | Dnes v 17:50 | Reagovat

[2]:

K čemu potřebují světovou revoluci?
Všechna naše naděje spočívá v tom, že naše revoluce roznítí revoluci evropskou. Nerozdrtí-li evropské národy imperialismus, pak budeme rozdrceni myo tom není pochyb. Buď vyvolá ruská revoluce smršť boje na Západě, nebo kapitalisté všech zemí udusí revoluci naši. (Lev Trockij, projev na II. sjezdu Sovětů, 26. října 1917)

Marx měl zato, že komunistická revoluce musí být světová.
Pro Marxe to bylo natolik zřetelné, že se ani nesnažil tuto myšlenku čímkoli podložit. Bylo to jasné i bez podkladu.
Lenin se rovněž domníval, že komunistická revoluce musí být světová.
Prostě z principu nebudu z Lenina ani citovat – vždyť všechny
Leninovy práce jsou prodchnuty jednou myšlenkou: „Zvítězí buď jedno, nebo druhé”.
To je právě ten vzácný případ, kdy měl Lenin pravdu. Buď se komunisté zmocní celého světa, nebo se komunistická moc všude zhroutí.
To se také stalo. Nedokázali se zmocnit celého světa. Proto se jejich moc zhroutila.
Trockij stál na týchž základech. Na jedné planetě nemůže komunismus existovat společně s normální lidskou společností.

Řekněme si rovnou, že nebudeme vést spor ohledně termínů. Název se dá vymyslet kdovíjaký: fašistický socialismus, komunistický fašismus, marxismus-hitlerismus, hitlerismus-leninismus, trockismus-stalinismus… Teď ovšem mluvíme o podstatě. A podstata spočívá v tom, že stát má pouze dvě funkce:
a) ochránit své občany;
b) zařídit život tak, aby lidé ochotně a dobře pracovali.
Všechny ostatní problémy řeší lidé sami. Jen se jim nesmí nikdo vměšovat do života, jenom se jim nesmí nařizovat, co, jak a kdy dělat. Ve státě jsou miliony, desítky a třebas i stovky milionů lidí.
Každý má hlavu – tak ať každá ta hlava pracuje.
Začne-li se stát vměšovat do života lidí, do jejich činnosti, nevzejde z toho nic dobrého. Začne-li stát vydávat lidem nařízení, co a jak dělat, pracují-li lidé pod klackem, pak takový stát dlouho nevydrží.
Bude rozkraden a zajde na úbytě.
Vměšování státu (byť i se sebelepšími úmysly) do hospodářské činnosti svých občanů má všude a vždy stejné následky – obyvatelstvo chudne a utíká.
V teorii to zní nádherně. Všechno bude patřit celé společnosti, všemu lidu! Ve skutečnosti však v případě, když hmotné statky nepatří nikomu konkrétně, patří tedy státu – to je také nádherné. Jenže co je to stát? Jak ho prohmatat? Stát, to jsou státní struktury a orgány, jinými slovy jsou to představitelé lidu, nebo – stručněji řečeno –je to byrokracie.
Kdyby řekli socialisté otevřeně: Zavedeme totální byrokratizacii kdo by je pak podpořil? Proto používají přitažlivých termínů: znárodnění, zespolečenštění (socializace), státní kontrola atd. Jenže použití hezkých slov nemění podstatu věci: stát, tj. byrokracie, není schopen efektivně řídit hospodářství. Byrokrat nemá zájem riskovat, hospodařit, zavádět něco nového. Socialistická společnost rychle chudne a nejrozumnější občané utíkají tam, kde nad nimi nebude trčet byrokrat, tam, kde je možné pracovat samostatně, kde není nutno podřizovat se paragrafům instrukcí.
Zákon bez výjimek: ZE SOCIALISMU LIDÉ UTÍKAJÍ.
Z jakéhokoliv.
Čím víc znárodnění, tím víc je zapotřebí úředníků pro řízení zespolečenštěného hospodářství, tím hůře pracuje ekonomika, tím chudší je země, tím více lidí hlasuje nohama.
Sovětský socialismus se nikomu nelíbil a člověk ze Západu pohrdavě říkával: u vás není socialismus, ale totalitarismus, u vás vládne byrokracie.
Správně. Odejme-li se však kupříkladu Američanům půda, obchody a továrny, lodě a železnice – a dá-li se to všechno ke společenskému užití, kdo pak bude všechno to hospodářství řídit? Odpověď je jediná: společenské vlastnictví je vlastnictvím státním, tj.
ovládaným státními strukturami, tj. byrokracií. Gigantické hospodářství vyžaduje gigantickou armádu byrokratů, aby je mohli řídit.
A tvrdí-li někdo, že americká byrokracie dokáže řídit hospodářství lépe, než to činila byrokracie ruská, netřeba se s ním o tom hádat.
Zkusme to – a uvidíme.

A nyní provedeme experiment. Prováděl jsem jej už mnohokrát.
Zastavte na ulici nějakého člověka, pokud možno cizince z té nejbohatší demokratické země, a omračte ho otázkou: Vy osobně jste hlavou nejbohatšího, nejrozvinutějšího státu, včera jste předal do společenského vlastnictví všechno, co se nachází ve vaší zemi – a nazítří začali lidé z vaší země utíkat… Co budete dělat?
Jsou jen dvě možné odpovědi:
a) okamžitě se vzdám byrokracie, tj. socialismu;
b) přijmu všechna opatření, abych běžence zastavil.
Je docela zajímavé, že první odpověď uslyšíte jen velmi vzácně.
Také je na světě velice málo lidí, kteří vám položí protiotázku:
A proč utíkají? Málokdo se snaží najít příčinu masového odchodu.
Mnohem častěji reaguje váš neznámý společník na narážku „utíkají”
rozhodně a ostře: „Zastavit!” To je chvíle pro položení druhé otázky: Jak zastavit? Nato vám vyloží celou soustavu prostředků:
– zajistit všechny hranice strážemi,
– víc psů,
– vrtulníků,
– zaminovat hranice,
– osvětlovat je projektory,
– nainstalovat elektrickou signalizaci,
– postavit podél hranic zeď.
Odpovězte, že všechny tyto prostředky jsou využity, ale nepomáhají.
Některý diskutér vám možná odpoví: Ale vem je čert, tak ať si běží.
S tím však rozhodně nemůžeme souhlasit. Ti, kdo utíkají, přece nejsou ti nejhloupější. Od Lenina utekl veškerý výkvět velké ruské kultury, vědy a státního zřízení: geniální šachisté a tvůrci prvních vrtulníků na světě, generálové a diplomaté, bankéři a obchodníci, baletní mistři světových jmen a divadelní umělci, spisovatelé, malíři, sochaři, inženýři, architekti, důstojníci, právníci… Dokonce i ti, kdo opěvovali společenské vlastnictví a proklínali město žlutého ďábla a mrakodrapovou Ameriku, všemožní umělci typu Gorkého a Majakovského – utekli taky. Pěli hymny na dělnicko-rolnickou moc – ale drželi se od ní vpovzdálí. Neboť nádheru, jak nás učili, lze spatřit pouze zdálky.
Po zespolečenštění proud běženců nikdy v žádné zemi neslábne, nýbrž sílí. V létě 1961 vzrůstal počet obyvatel jen v jedné polovině jen jednoho města – mám na mysli Západní Berlín – o jednoho člověka za minutu. A ve východním Berlíně se počet obyvatel v souladu s tím každou minutu o jednoho člověka snižoval. Nezbylo tedy než vztyčit osmý div světa – Berlínskou zeď, a zastřelit všechny, kdo se snažili zeď překonat.
Problém byl o to obtížnější, že pohraničníci jsou taky lidi. I pohraničníci utíkali přes ostnatý drát. Tehdy nezbylo než nainstalovat elektrickou ochranu, přístupy k hranicím pokrýt minovými poli a zátarasy, jež nelze prolomit ani tankem, ani buldozerem… Ale lidé utíkali dál.
V Berlíně se nachází nejzajímavější muzeum na světě – muzeum
Berlínské zdi, muzeum útěků přes zeď. Pane bože! To je muzeum geniálních vynálezů. Co jenom lidé nevymysleli, aby utekli ze společnosti, v níž se jim stát vměšoval do života. Je to muzeum riskování životem. Je to muzeum naděje a víry, že člověk utéct dokáže!
A lidé utíkali. Utíkali ze všech socialistických zemí. Maximální množství republik v rámci Sovětského svazu bylo šestnáct. Poté už jich bylo méně – patnáct. Obyvatelstvo jedné z republik – Karelofinské – se ve své většině nenápadně přesunulo do sousedního Finska.
Chytali je, lovili, strašili, ale země zůstala, zatímco obyvatelstva na celou republiku se už jaksi nedostávalo.
Vzpomeňme, jak proběhl pád komunismu konkrétně ve Východním Německu, Polsku, v Československu. Maďarsko otevřelo hranice s Rakouskem – a u statisíců lidí v sousedních komunistických státech se náhle probudila cestovatelská vášeň. V létě roku 1989
byly všechny silnice východní Evropy ucpány turisty, kteří cestovali jedním směrem bez úmyslu se vrátit. Ekonomický život byl v několika zemích najednou paralyzován. Lidé popadli, co se dalo unést a uháněli k tomu úseku hranic, kde se otevřela malá skulinka. A celý svět byl svědkem efektu nafukovacího balonu: do obrovského rudého balonu s objemnými boky píchli špendlíkem. A balon praskl.
Takže dovolit lidem, ať si volně odcházejí – to komunisté nemohli. Ten, kdo to nakonec připustil, se stal bezděčným hrobařem
Velké ideje. A idea praskla jako mýdlová bublina.
V praxi je zespolečenštění hospodářství vždy doprovázeno masovým odchodem lidí. A bojovníci za lidové štěstí musí svatosvatě chránit to, co pojmenoval soudruh Stalin termínem „hranice na zámku”.
Ale ani „hranice na zámku” nedokázala ten nápor zadržet. A mocenské orgány musely podniknout něco serióznějšího a radikálnějšího. Zeptejte se ostatně kohokoliv na ulici, co je zapotřebí udělat, pokud lidé utíkají po celých milionech.
A váš společník navrhuje nová a nová opatření:
– vyslat do sousedních zemí tajné agenty, aby běžence odchytávali a vraceli zpět;
– zabíjet běžence, aby si to ostatní rozmysleli;
– vyhledávat mezi obyvateli potenciální zrádce;
– brát rukojmí – ty jsi utekl, a my postřílíme tvé příbuzné;
– důmyslně vysvětlit obyvatelstvu, že za hranicemi se žije špatně, že tam bijí černochy.
A najde se ještě mnoho dalších odpovědí.
Vy však oponujte: To je málo. Tím běžence nezastavíte.
V té chvíli pak navrhne ten nejchytřejší z vašich spolubesedníků vnější řešení vnitřních problémů: ZAŘÍDIT TO TAK, ABY NEBYLO KAM UTÍKAT.

7 Drifter Drifter | Dnes v 18:20 | Reagovat

Skoda slov, jen se zamyslete nad tim kdo je zde opravdovym grazlem?
Ten Komunisticky SNbak, a nebo ty Cesi kdo ho zvolili a stale voli?

Tak si uvedomte kolik asi tech stejne smyslejicich grazlu musi v tom Cesku byt..

8 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | Dnes v 18:56 | Reagovat

[7]: Kolik? 10 milionu? A co je potom reseni? Vybombardovat, srovnat se zemi i s Hradcanama, vyasfaltovat, nalinkovat bile cary a udelat z toho blbyho Ceska parkoviste pro obchodni dum Skala v Budapesti?

9 Vlastik Vlastik | Dnes v 19:25 | Reagovat

Posledni Republika - dobre napsano.

10 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | Dnes v 19:38 | Reagovat

V tom zkurvenem cesku neni jednoduche dopatrat se zakladnich faktu.

Stejne jako po valce se objevila spousta "partyzanu" - gestapackych konfidentu - kteri meli jeste za valky pripravovanou legendu "antifasistickeho odboje", tak i po "Sametu" se objevila zaplava stejnych dusevnich kriplu s predzvykanou legendou antikomunistickych "disidentu".

JEDNOU Z TECH KUREV JE MIMO TISICE JINYCH I "PISNICKAR" VLADIMIR ILJIC MERTA, KTEREHO INTENZIVNE PRIPRAVOVALI ESTEBACTI "CHARTISTE" NA PUSOBENI PO "PADU KOMUNIZMU V CSSR".

95% debilu v cesku si neda zadnou praci, aby tyto komunistickym rezimem kamuflovane "disidenty" odhalili.
Ba prave naopak! To jsou pro ne ti pravi "bojovnici" s komunistickym zlem!!!

11 Pavel Pavel | Dnes v 19:59 | Reagovat

Soudruh Huml to nejak"posral", komu rika "spina", kdyz sam uz je ve treti politicke strane na treti zidli drepi a ve tretim kabate, ten, zrovna ten muze mluvit o  nekom rikat, ze je spina.., jak je mozne, ze to indiviium jeste sedi....., a co na to rika, velky snazivec soudruh Sobotka.......

12 Poslední republika Poslední republika | Web | Dnes v 21:02 | Reagovat

[9]: Viktor Suvorov: Poslední republika (2 díly) a další knihy V. Suvorova viz http://Uloz.to

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.