Toto je vyrovnávací paměť vyhledávače Google pro adresu http://semental67.blog.cz/1907/head-v-cech-hodil-krebse-do-akvaria-s-piranemi. Je to snímek stránky, tak jak se zobrazila 11. březen 2020 11:26:08 GMT. Aktuální stránka se mezitím mohla změnit. Další informace.
Plná verzePouze textová verzeZobrazit zdroj
Tip: Chcete-li na této stránce rychle najít hledaný výraz, stiskněte klávesy Ctrl+F nebo ⌘-F (Mac) a použijte lištu Najít.

Head-V.-Čech hodil Krebse do akvária s piraněmi

27. července 2019 v 2:57 | Kojetin High Times
Kojetínský diktátor a prezident CS Clubu Head-V.-Čech nechal podle kojetínských bulvárních médií popravit ing. Viktora Krebse za plánování převratu v tzv. extrémistickém CS Clubu a za to, že listu KHT prozradil jak to bylo v 80. letech v Kojetíně s devizovými přísliby a výjezdními doložkami do Jugoslávie. Za tímto účelem nechal vystavět obří akvárium s piraněmi s dálkově ovládanými motorovými lupínkovými pilkami na hlavách přímo uvnitř jedné z jeho prezidentských maringotek, do nějž nechal odsouzeného hodit.

Před vhozením do akvária měl podpraporčík Krebs podle zdrojů serveru Kojetin News otevřené rány na rukou a na hrudi jak ho pokousaly modelky Džína a Candy. Není tak jasné, jestli byl údajně provinilý estébák sežrán zaživa masožravými rybami, nebo jestli zemřel na následky svých předchozích kousacích poranění.

Barack Obama řekl, že Head-V.-Čech je tyran. CS-Club Obamu na oplátku nazval komunistou.

Podle serveru Kojetin News pověřil Head-V.-Čech své podřízené, aby vymysleli více morbidních způsobů poprav, které mají sloužit k vystrašení případných zrádců. Mezi další způsoby, které Head-V.-Čech může použít k popravě svých odpůrců, patří palba z protitankové zbraně, sežrání tygry, zpěv trubadůra Pepanose, stětí hlavy lupínkovou pilkou, vyloučením z CS Clubu, nebo upálením plamenometem, píše Kojetin News.

Head-V.-Čech je nechvalně proslulý bizarními popravami svých spolupracovníků i pro malé prohřešky. Na konci léta kojetínské zdroje uvedou, že CS Club popravil věrného vlezdoprdelku Luise the Dicka namazáním na chleba, protože byl lampasákem v armádě Varšavské smlouvy a to se nehodí Head-V.-Čechovi v budování imič antikomunisty.
 


Komentáře

1 Kojetín News Kojetín News | 28. července 2019 v 17:39 | Reagovat

HEDVÍČKOVY KOULE

exkluzivně na Kojetín News!

Od našeho zvláštního zpravodaje z Port Charlotte, Florida, USA.

Náš zvláštní zpravodaj navštívil v Port Charlotte, Florida, Rosse Hedvicka, který přišel se žhavou a přelomovou novinkou. Přítomna byla i jeho nová manželka „Candy“ Jirina Hedvicek (tč. místopředsedkyně organizace „Americký krumpáč“).

Jsou spekulace, že tato žhavá novinka, která je předmětem vzniklého interview, je důsledkem neodbytného nutkání R.H se opět zviditelnit, neboť po posledním „zviditelnění“ – skandálu, s předáváním replik amerických vojenských medailí v Kojetíně, uplynuly už téměř tři roky, a náš zvláštní zpravodaj, vyslaný za tímto účelem na Floridu, se to pokusil zjistit.

Interview proběhlo u R. Hedvicka, v knihovně jeho domu, kde na zdech visí diplomy, psané ozdobným písmem.

2 Kojetín News Kojetín News | 28. července 2019 v 17:40 | Reagovat

KN: jak jste prosím přišel na ten Váš nový nápad a produkt?
RH: při mých častých cestách do ČR, ovšem přes Německo, nebo častěji přes Rakousko, jsem si ve Vídni mnohokrát všiml, úspěšného a dobře prodávaného produktu „Mozartovy koule“. A následně jsem dostal ten geniální nápad!

KN: jaký nápad?
RH: znáte „Holomócké tvarůžky“?
KN: ano, samozřejmě. A co má být?
RH: ty jsou v ČR velmi známé, hlavně u nás na Hané, ale i v okolních zemích. Vždy když přijedu do ČR tak se jich najím k prasknutí a pokaždé i slušnou zásobu vezmu sebou do letadla a propašuji je do USA. No a když jsem naposledy seděl v Kojetíně a jedl je, vzpomněl jsem si na tu Vídeň a  „Mozartovy koule“. A najednou, jako blesk z čistého nebe, proletěl mi hlavou ten geniální nápad! HEDVÍČKOVY KOULE!!!

KN: nerozumím…
RH (zvesela a pomrkávajíc): jak je to geniální, tak je to jednoduché. Prostě jsem vzal ty tvarůžky, přidal cibuli a semlel to ve strojku na maso, a pak z té hmoty utvořil menší koule, velikost jsem použil dle sebe. Jednoduše a prostě je tu zcela nový produkt!
KN (překvapeně): ..hmmm..

RH (stále nadšeně): už to mám vše vymyšlené. Dokonce budou i různé příchuti, třeba namísto cibule pórek nebo pažitka, nebo ostřejší s chilli papričkami, anebo jednoduché, čistě jen smíchané se sušenou paprikou, a podobně.
KN (trochu nedůvěřivě): to je opravdu zajímavé. Ale myslíte, že to prorazí, že se to bude prodávat?
RH (namyšleně): ale ano, samozřejmě! A hlavně si na tom udělám jméno, to je ta hlavní priorita!

KN se nyní obrátil ke JH: paní Hedvicek, co tomu říkáte?
JH: .. no já nevím, aby to nedopadlo jako s těmi medailemi…
(RH poněkud zmrzl úsměv)
KN: ale tady do toho nejsou zataženi další lidé, ani žádná oficiální místa, jde vlastně jen o podnikání, takzvaně na „vlastní triko“, není-liž pravda?
JH: ..nooo…
KN: a ochutnala jste je? Jsou dobré, vzhledově i chuťově?
JH: to ano, nejsou špatné..
KN: a jak se blíží originálu?
JH (kuckajícím smíchem a vypitým hlasem): ha ha ha!.. Ty jeho jsou menší, ale o to víc smrdí! ha ha ha!..
RH zbrunátněl

RH (vybuchl): ty jedna samoliba prazska pico!
KN: ..no to jste si mohl odpustit, to je přes čáru..
RH: tvrdim, ze "prazactvi" je stejna charakterova vada jako kolaborace s nacisty nebo komunisty (to vyjde nastejno)

JH (které ztvrdly rysy, útočně): ty kojetínskej bulíku! Ty už si nepamatuješ jak to dopadlo s těma falešnejma medajlema v Kojetíně?! Ještě že jsem tam nebyla (a ani nemohla, protože by mě pak nepustili zpátky). Ale ta ostuda! Nejenom v Kojetíně, ale v celé ČR a i tady v USA!
RH: ty bys potřebovala mokrým hadrem přes tu tvojí pražskou tupou držku
KN: ovládejte se prosím..
RH: drž hubu!
JH: ..nebo s tím Roswellem, jak tam předloni v září přijeli všichni členové cs-clubu, samí důchodci, někteří měli na hlavách klobouky vycpané alobalem, museli se plahočit takovou dálku a těch peněz co je to stálo, a čekali že odletí vesmírnou lodí s mimozemšťanama, jak Ross sliboval.. Ale ono velké h….! (pozn. cenzurováno KN)

RH (už zcela rudý a nepříčetný): ty héérečko jedna blbá! Tak já tě tady živím, chráním tě tady, nasazuju za tebe ty ilegále krk, a ty se mě takhle odvděčíš?! Zpátky do Bohnic, pojedeš!
JH (už uvolněně, a hodně posměšně): ty impotentní a duševní chudáku, vždyť ty jsi jen obyčejný psychopat, vždyť ta Florida je pro tebe akorát vězení, duchem si nonstop v Česku, jediná tvoje činnost je český internet, od rána do večera!

RH zničehonic odstartoval ze svého džínového sofa, ale jak prudce vyrazil, podjely mu nohy, vypadal jako obrovský nemotorný ještěr na té podlaze, zcela brunátný a zpocený vztekem. Zvedl se a vyrazil ke dveřím, které rozrazil a mohutným hlasem (který měl vždy) začal na celé okolí řvát: Miiiiigraaaaa!   Miiiiigraaaaa!  Miiiiigraaaaa! ...

Zpravodaj KN na toto vše zíral s otevřenou pusou a až za nějakou chvíli si všiml „Candy“ Jiriny Hedvicek, které pomalu stékaly slzy po tváři...

3 Kundin Kundin | 28. července 2019 v 18:45 | Reagovat

[2]: Tyto koule jsou nejlepší dobře uleželé.

4 Rossomak Rossomak | 29. července 2019 v 12:26 | Reagovat

Luis uz ma tu popravu za sebou, dlouho se u Hedvajze neobjevil.

5 Lossos Lossos | 29. července 2019 v 15:41 | Reagovat

[2]: Tak to je síla! :-D

6 Kojetein Beobachter Kojetein Beobachter | 29. července 2019 v 21:14 | Reagovat

Der Kojetin-Diktator und Präsident des CS Club Kopf-V.-Tschech hat Dipl. Ing. Viktor Krebs hingerichtet, weil er einen Putsch im sogenannten extremistischen TS Klub geplant.

Zu diesem Zweck baute er ein riesiges Aquarium mit Piranhas mit ferngesteuerten Motorsägen auf dem Kopf direkt in einem seiner Präsidentenwagen, in den er den Sträfling werfen ließ.

7 كوجيتين المراقب كوجيتين المراقب | 30. července 2019 v 1:44 | Reagovat

أعدم ديكتاتور Kojetin ورئيس CS Club Head-V.-Czech الدبلوماسي Ing. فيكتور كريبس لأنه خطط لانقلاب في ما يسمى نادي TS المتطرف.

للقيام بذلك ، قام ببناء حوض أسماك ضخم مع أسماك الضاري المفترسة مع المناشير التي يتم التحكم فيها عن بعد على رأسه مباشرة في إحدى سياراته الرئاسية ، التي ألقى بها المحكوم عليه.

kujiatayn almaraqib
'uedim diktatur Kojetin warayiys CS Club Head-V.-Czech aldiblumasia Ing. fiktur karibis li'anah khutat liainqilab fi ma yusamaa nadi TS almutatarif.
lilqiam bdhlk , qam bibina' hawd 'asmak dakhm mae 'asmak alddari almuftarasat mae almanashir alty yatimu altahakum fiha ean baed ealaa rasih mubasharatan fi 'ihda sayaratih alriyasiat , alty 'alqaa biha almahkum ealayh.

8 …kdybych věděl, proč  tam (Jugoslavie)  jezdil a vracel se, že „by mi z toho jeblo“ …kdybych věděl, proč tam (Jugoslavie) jezdil a vracel se, že „by mi z toho jeblo“ | 30. července 2019 v 3:10 | Reagovat

Blizi se neslavne vyroci bratrske pomoci SSSR, NDS, Polska, Madarska, ale take ukonceni publikace SC.Magazin slovy jejiho sefredaktora Henleinovce T.Krystlika.

Tomáš Krystlík | 30. srpna 2011
Ze svých telefonátů s Hedvíčkem jsem se od něj během osmi let dověděl o dvou až třech falešných rocích jeho narození, dvou až třech falešných rocích jeho odchodu přes Jugoslávii do Rakouska. Ty naprosto kolidovaly s jeho prezenční vojenskou službou s Jiřím Paroubkem (povídka Jak Paroubek kradl salámy), s nemožností studovat v ČSSR vysokou školu (viz Hedvíčkův článek o tom, že vysokou školu v Česku mohly studovat jen děti bolševiků a jejich kolaborantů, přičemž podle jím mně udávaných roků narození by měl být bez větších problémů přijat ke studiu), s nadšeným čtením mých článků z exilových časopisů v Traiskirchenu. Kolize v datech byla příčinou, proč jsem se ho na to ptal, protože podle vojenské služby absolventa vojenské katedry při vysoké škole Jiřího Paroubka (nar. 1952), kde se setkal s Hedvíčkem, je jasné, že Hedvíček coby tehdy běžný voják základní služby musel být ročník 1956 nebo 1957, byť mne udával roky narození v rozmezí 1949 až 1952. Podle pročítání mých článků v Traiskirschenu, které jsem začal psát do exilových časopisů na podzim 1985, musel odejít nejdříve v zimě 1985/86 nebo později., byť mně udával odchod z ČSSR mezi roky 1979 a 1982. Bylo to velmi nápadné a tak jsem se poptal mezi několika kamarády, kteří s ním byli též ve styku, a zjistil jsem, že i jim udal falešné roky svého narození a odchodu, většinou odlišné od těch, které sdělil mně.
Když chce někdo lhát, tak se obvykle naučí vše dobře nazpaměť. Navíc je žádoucí, aby se lhalo v co nejméně věcích, aby se minimalizovalo nebezpečí prozrazení. Pak je jen otázkou intelektu dotyčného lháře, aby jím udávaná falešná data se nedostala do střetu s jeho dalšími životními okolnostmi. Dostanou-li se a má-li současně dotyčný přiměřený intelekt, vtírá se podezření na paranoiu.
Loni se v Hedvíčkově blogu začaly objevovat citace, které jasně pocházely z jeho svazku v Archivu bezpečnostních služeb (ABS) vedeného StB, zejména se opakovalo tvrzení, že byl v SSM. Což bylo značně překvapující vzhledem k jeho několika ostře protikomunistickým článkům, kde se plácal s rozkoší v bolševické krvi a hodlal věšet komunisty i s jejich ženami a dětmi. Rychle jsem si ho vyžádal, abych zjistil, s čím mohou ještě proti němu vyrukovat, a jak se proti tomu nejlépe bránit. Moje obava plynula i z faktu, že jeho eventuální špatná pověst by se časem projevila i v renomé CS-magazínu. Což letos v červenci nastalo v plné síle novým rozvířením tématu z Hedvíčkovy strany.
Podle předpokladu jsem našel v archivu obyčejný svazek na útěkáře, tj. dokumenty, výslechy a výsledky dalších šetření od jeho útěku až po odsouzení za nedovolené opuštění republiky, a v něm nic jiného než členství ve Svazarmu, ROH a SSM. Rok narození 1956, odchod z ČSSR v roce 1986. Napsal jsem mu, že by se měl ke členství v SSM ihned přiznat, že na to všichni do dvou měsíců svorně zapomenou. I jeho nepřátelé. Ale on ne, že v SSM nikdy nebyl, a to navzdory tomu, že to potvrdila jeho sestra při výslechu u StB i ředitel jeho podniku v posudku.
Koncem července mi napsal, a to je novum, že mu výslechový protokol sestry, pracovní posudek ředitele SELIKO adresovaný Krajské správě SNB v Ostravě a všechny další listiny, kde je zmíněno jeho členství v SSM, někdo do svazku záměrně podvrhl, a on ví, kdo to byl. Ale neprozradil. Dobře, ale pak je třeba odpovědět na otázku CUI BONO? Střízlivě nazíráno, vypadá to paranoiu.
K šesti cestám do Jugoslávie, z nichž pětkrát se vrátil do ČSSR, se vyjádřil ve stejném e-mailu, že kdybych věděl, proč tam jezdil a vracel se, že „by mi z toho jeblo“. Zde by si všichni jeho obdivovatelé a obránci měli dát práci zamyslet se, proč by mně mělo asi „jebnout“ poté, co bych se dověděl o účelu jeho pěti předchozích cest do Jugoslávie. Aby to bylo komplikovanější, měl Hedvíček při přidělování výjezdních doložek (podle listin v jeho svazku) značný handicap, byl trestán. Trestaným se výjezdní doložky zásadně nevydávaly, ledaže by měla StB zájem na výjezdu. Kdyby ale měla, tak by měl Hedvíček v ABS ještě další svazek nebo ve spisech alespoň poznámku o jeho zničení. Neměl. Kdyby tam jezdil z pověření KGB nebo GRU, měl by u StB založen svazek s jednovětným zápisem: „osoba je blokována“, protože i KGB i GRU by musely překonávat onen záznam v rejstříku trestů. Kdyby tam, čistě teoreticky, jezdil z pověření CIA, dostal by se zase z Traiskirchenu rovnou do USA.
Zcela otevřena zůstává možnost, že tam jezdil cosi nakupovat, což pak pašoval do ČSSR, kde to pak se ziskem, evidentně značným, prodával. Jezdil tam s rodinou, protože českoslovenští celníci měli zákaz prohledávat děti. Solitérem pravděpodobně nebyl, protože potřeboval výjezdní doložky, a skupina zabývající se touto činností byla s to mu je opatřovat. Nedá se však vyloučit, že sám disponoval příslušnými známostmi ve Správě pasů a víz (afiliace StB). Zda v roce 1986 utekl před hrozbou trestního stíhání, známo není. Možná, že mu po pět cest do Jugoslávie tak dlouho trvalo, než se rozhodl opustit ČSSR.
P. S. Hedvíček vše nejdříve usilovně popíral, aby najednou na výše uvedené překvapivě zareagoval: „Vsechno, krome toho, ze jsem chtel veset i zeny komunistu a jejich deti, je pravda. Chtel jsem veset jen komunisty samotne. Zeny a deti by mohly zcela svobodne pod sibenicemi lomit rucickama.“ Pomineme-li, že nechtěl věšet komunisty i s rodinami - nechce se mi hledat jeho výrok a vyvracet jeho nepravdivé tvrzení - tak se kompletně ke všemu doznal. Jaký je jeho charakter, je taktéž jasné.

9 Russ Kurvíček Russ Kurvíček | 30. července 2019 v 17:43 | Reagovat

ha ha ha !

HEDVÍČKOVY KOULE!

:-D)))))

10 piraña sezrala Hedvickovy koule? piraña sezrala Hedvickovy koule? | 2. srpna 2019 v 22:08 | Reagovat

A ze by Rosta vlezl do vody, nebo spadnul do akvaria v Sea World pri ukazovani neznalym Cehunum ?

11 Asi je na tom neco pravdy Asi je na tom neco pravdy | 4. srpna 2019 v 7:00 | Reagovat

[10]:uz se dlouho neozval na blogu, tak je docela mozne ze mu ve spitale davaji nove koule z modreho polystyrenu!

12 Michaela Michaela | 4. srpna 2019 v 8:21 | Reagovat

Spis dostal zpatky sve opravene Ferrari a tak jezdi.

13 Ja su tady vy sulinove ! Ja su tady vy sulinove ! | Web | 4. srpna 2019 v 19:53 | Reagovat

Je videt ze Rosta cte i tento blog, dle jeho reference.....viz Web

14 Hedvickovy to strasi v makovici Hedvickovy to strasi v makovici | Web | 6. srpna 2019 v 6:52 | Reagovat

podjezd ma ceduli (Google) 2.5 m a je to stara cesta.  V levo je normalni dvousmerny povrchovy prejezd pro silnicni provoz jak je videt na GOOGLE, mapy cz..

Zrejme ta ztrata kouli na nej tezce zapusobila !

15 Co nam Hedvicek neukazal Co nam Hedvicek neukazal | Web | 6. srpna 2019 v 6:58 | Reagovat

Ono mu to fakt jeblo v hlave !  Viz: WEB

16 Oprava, podjezd je 2.7 metru, ne jak posmesne Hedvajz napsal 1.5m Oprava, podjezd je 2.7 metru, ne jak posmesne Hedvajz napsal 1.5m | Web | 6. srpna 2019 v 7:08 | Reagovat

Viz WEB z druhe strany

17 Emil Emil | 6. srpna 2019 v 8:30 | Reagovat

[16]: Chorobný lhář a pomatenec halt lže neustále. I v úplně bezpředmětných a nedůležitých věcech. Hedvíček je případ pro psychiatra.

18 Diskuze s Hedvickem Diskuze s Hedvickem | Web | 7. srpna 2019 v 6:27 | Reagovat

Ross Hedvicek > Podjezd pro auta nizsi nez metr padesat - kuriozita. V Kojetine. kde jinde..
Lucie Přecechtělová> No ale ten podjez ma výšku 2,7m😉 takže trakař, auto, menší náklaďák a i Ross projdou/projedou bez úhony. Poměrně smysluplná myší díra aspoň pro místní ... 😉
•    Ross Hedvicek >Tak to teda radne prohloubili...
Lucie Přecechtělová> Ross Hedvicek co já si ho pamatuju tak je stále stejnej😉

Boze muj, podjezd je stary 125 let.z doby Rakouska-Uherska! Je 2.7 m. vysoky a pro svou dobu slouzil vyborne. Jak cedule naznacuje “nakladnim vozum vjezd zakazan”. Povrchovy prejezd vyresil dvousmernou dopravu jiz velmi davno!

Ale HEDVICEK tam prece z hovnocucem nikdy nemohl projet, tak by to mel vedet !

Staci se podivat na video (Web)

19 Otto Otto | 7. srpna 2019 v 9:15 | Reagovat

Práci s fekálem si hanacké velké pantata nejspíš vymyslel. Dnes mu již nelze věřit ani pozdravení a kašlou na něj i jeho děti. S podjezdem v Kojetíně to také zhnojil - dle značky je světlost 2,7 m.

20 Otto Otto | 7. srpna 2019 v 9:53 | Reagovat

[15]: V hlavě to Hedvajz nemá v pořádku již dlouho.

[16]: Dopr. značení světlosti podjezdu 2,7 m je z obou stran.

21 Fotokravka Fotokravka | 7. srpna 2019 v 20:14 | Reagovat

Ráda bych ochutnala HEDVÍČKOVY KOULE!

22 Ja fakt nevim co tim chtel Hedvajz rici Ja fakt nevim co tim chtel Hedvajz rici | 8. srpna 2019 v 3:57 | Reagovat

Ross Hedvicek > Podjezd pro auta nizsi nez metr padesat - kuriozita. V Kojetine. kde jinde..

23 Mozna ze se mu stalo tohle Mozna ze se mu stalo tohle | Web | 8. srpna 2019 v 4:08 | Reagovat

Viz Web

24 Michaela Michaela | 8. srpna 2019 v 10:22 | Reagovat

Zda se, ze Hedvajzuv point s podjezdem nepochopili ani jeho submisivove na blogu.

25 Jirka Jirka | 8. srpna 2019 v 21:04 | Reagovat

[24]:No, on ani sam Hedvicek nevi co byl jeho "Point", chtel se zrejme vysmat Kojetinskym ale podjezd je 2.7m z rakouska-uherska kdy se zeleznice stavela. Jinak by tam kone neprojeli.
To mu ale nedoslo. Navice to dal na Facebook aby vice lidi videlo jeho blbost.

Ale jak pisete, ani jeho verni pratele to nepochopili.

26 V Praze odhalili Hedvickovu sochu V Praze odhalili Hedvickovu sochu | Web | 8. srpna 2019 v 21:25 | Reagovat

Krasne umelecke vyjadreni osobnosto Rosti Hedvicka, vcetne jeho kouli.

27 Jiřina Jiřina | Web | 9. srpna 2019 v 7:43 | Reagovat

Já vám dám "Hedvíčkovy koule"!

Toho hajzla co to napsal, pověsit za koule do průvanu!

28 Karel Karel | 9. srpna 2019 v 9:39 | Reagovat

[27]:Rosťa je hodný člověk a já si chci hrát s jeho penisem.

29 Lossos Lossos | 9. srpna 2019 v 10:07 | Reagovat

[13]: Já tam nic takového nevidím.
Můžete dát konkrétní odkaz (kliknutím na datum a čas pod jménem, pravým myšítkem - "Kopírovat adresu odkaz")?

30 Je to starsiho data, scroll down..... Je to starsiho data, scroll down..... | 9. srpna 2019 v 22:26 | Reagovat

[29]: Ross Hedvicek
August 5 at 3:25 PM ·

Podjezd pro auta nizsi nez metr padesat - kuriozita. V Kojetine. kde jinde..

31 We will rock you We will rock you | Web | 11. srpna 2019 v 8:13 | Reagovat

Otázka na Rosťu (web)

32 HEDVÍČKOVY KOULE - je to fakt bomba! HEDVÍČKOVY KOULE - je to fakt bomba! | 14. srpna 2019 v 10:15 | Reagovat

Tak jsem si zkusil jen tak z prdele vytvořit ty "Hedvíčkovy koule". A povedlo se! ;)

Udělal jsem to ale jinak: rozmixoval jsem syrečky a až pak k nim přidal na jemnou nakrájenou cibuli a pažitku. Uhňácal jsem malé koule a navrch jsem je trošku posypal paprikou.

Fakt ňamka, nekecám! :)  Jako jednohubky výborný.

Ať žijí HEDVÍČKOVY KOULE! :)