Thursday, February 8, 2007

Utoky ceskych wikipedistickych svini pokracuji...

Ja uz pro to nemam jineho vyrazu. Mladi komuniste z ceske Wikipedie poradaji najezdy i na anglickou Wikipedii a systematicky vymazavaji cokoliv, co oni sami vidi jako "negativni" vuci te jejich zasklibene a nenavistne Ceske republice a vymazavaji vse co se tyka emigrantu.

Momentalne se snazi, za pouziti regulernich pravidel, vymazat heslo o Ivanu Spackovi tim, ze tvrdi, ze neni "vyznamny".

http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Articles_for_deletion/Ivan_%C5%A0pa%C4%8Dek

Vazeni cesti "wikipediste"! Tim, ze budete falsovat svou vlastni historii a likvidovat i sebemensi zminky o emigrantech, tim se demokracie v Cesku nedopracujete, vy bando mladych komunistickych curaku! Zacnete uz konecne pouzivat ty vase zasrane hlavy!

12 comments:

Anonymous said...

Jako správný český udavač upozorňuji na fotky správce Petra Adámka a jeho sebeprezentaci: http://www.bilysklep.cz/petr/

Anonymous said...

Rosto, to jsi urcite nepsal Ty, vim, ze Ty nepouzivas takove sproste vyrazy. Urcite se Te snazi nekdo zdiskreditovat. Takze, kdo to ctete, vim, ze ty sprostarny Rosta stejne nepsal!

Ross Hedvicek said...

Dekuji spravnemu udavci za upozorneni na fotku a k druhemu komentari dodavam, ze jsem to opravdu ja. A nemluvim sproste - pouze odmitam tu ceskou falesnou slusnost. Ta falesna pokrytecka slusnost je popularni pouze v Cesku - vsude jinde se veci nazyvaji pravymi jmeny.

Fuxoft said...

Libi se mi, ze Rosta je rovny chlap a neboji se mezi "Hlupaky ceskeho Internetu" zaradit i pana Spacka, sveho nekdejsiho pritele. Tak to ma byt, vemte si z nej priklad!

Ross Hedvicek said...

Frantisko Fuko, ty slabomyslny troubo, moc te prosim - necti co pisu ja a nepis o me.

Bohemia said...

Cp domaci Cech, to debil.

Alex said...

R.H., máš ještě stále české občanství?

Prach jseš a v prach se obrátíš said...

Pane Hedvicek, vy jste naprosto jasným kašpárkem internetu. Vaše zatvrzelá snaha o osočování České republiky je opravdu k smíchu. Zdá se, že jste dostal na slunné Floridě úžeh. By mě zajímalo, jak může někdo psát o zemi, o které několik let vůbec nic neví a dokonce v ní nechce ani žít, protože je naprosto líný a zhýčkaný životem v USA. Musím se smát Vaší snaze očernit ČR v očích dalších lidí, protože jenom ve skrze svoji hloupost děláte ostudu spíše emigrantům v USA. Díky Vaší aktivitě vypadá Vaše komunita jako banda ignorantů a lidí bez špetky porozumění a snahy poslouchat, či rozumně komunikovat.

Fuxoft said...

Rosta: Kolik das, pokud splnim tve prani?

Ross Hedvicek said...

Pro fuxoft: To je jednoduche - nedam nic, ale kdyz odstranis sve clanky o me, pak ja odstranim sve o tobe (i tady), a budu o tobe vzdy mluvit jen pozitivne.Ja si v tomhle pretlacovani nijak nelibuju.

Fuxoft said...

Rosto, pokud jsi schopen toto napsat, pak jsi zasadnim zpusobem nepochopil, jak funguje dynamika naseho hezkeho vztahu! A to jsem si myslel, ze mas ve svem veku trochu rozum! :)

Anonymous said...

Fuxoft miluje a balí Rosse, xixi.