O tomto webu:

 

Veškeré výroky a odkazy na tomto webu jsou 100% pravdivé a autentické - v originální podobě.

Hlavní zdroje jsou Hedvíčkovy blogy, články, diskuze, stránky a jiné odkazy. Na straně č. 2 jsou pak neuspořádané materiály v surové podobě(avšak taktéž  100% autentické), hlavně Hedvíčkových soukmenovců, příznivců jeho "sekty":

Pro starší výroky posloužilo jako zdroj tzv. (Hedvíčkovo) extremistické diskusní fórum "cs-club" které bylo svého času přeposíláno na "barevny.okoun.cz" a bylo zcela volně dostupné všem. Autor tohoto webu byl jistý čas také(pod přezdívkou) členem onoho "cs-clubu"a od jiného člena tohoto fora pak dostával přeposílány veškeré příspěvky tohoto extremistického spolku vedeného R. Hedvíčkem.

Do budoucna jsou vítány další Hedvíčkovy výroky které můžete zasílat na tento email: hedvicekunas@seznam.cz . Upozornění: musí se ale bezpodmínečně jednat o autentické výroky a musí být na ně ověřitelný odkaz! I poté bude autenticita pečlivě prověřena.

děkuji. Jirka
Aktualizace červen 2019:  Po více jak 12 letém provozu tohoto webu na Webzdarma.cz (hedvicek.unas.cz), byl tento bez vysvětlení odstaven a následně zcela zrušen vč. vymazání účtu.

Navíc byla zbaběle vymazána i diskuze k tomuto, částečná záloha je zde.


 

< zpět na hl. stránku

.